OGŁOSZENIE PRZETAGOWE PARFII RZYMSKOKATOLICKIEJ

p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy 37-127 Krzemienica 685

Stosownie do ,,Zasad udzielania i umarzania pożyczek oraz trybów i zasad udzielania i rozliczania dotacji przez Wojewódzki fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie’’ jako Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy, Krzemienica 685 – Dekanat Łańcut II archidiecezja Przemyska ogłaszamy otwarty przetarg na zadanie ,, Termomodernizacja budynku duszpastersko kulturalnego Parafii p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy”   obejmującego zakres:

• Ocieplenia ścian zewnętrznych styropianem EPS 036 gr. 15cm z wyprawą cienkowarstwową – ilość m2 – 322,73
  • Wymiana 4 szt stolarki okiennej na stolarkę PCV o współczynniku U <= 0,9 W/m K – pow. okien 7,02 m2
  • Wymiana kotłowni węglowej (piec węglowy) na gazową kondensacyjną ( piec gazowy kondensacyjny 2 funkcyjny) o mocy 26 kW wraz z wkładem chromoniklowym odprowadzającym spaliny.

Wymienione zadania muszą  spełniać wymogi określone w audycie energetycznym i posiadać niezbędne aprobaty i certyfikaty.

Osoby zainteresowane składaniem oferty bądź uzyskaniem precyzyjnych informacji  winny się skontaktować z kancelarią parafialną bądź z osobami  zajmującymi się powyższymi pracami remontowymi,  a poniżej wymienionymi

• Wojciech Parys
  • Tomasz Parys
  • Małgorzata Nycz
  • Marek Wilczek
  • Piotr Pasierb
  • Zenon Buk
  • Walerian Buk
  • Mieczysław Rejman.

Termin składania ofert do 10 lipca 2018 roku godzina 15.00

Oferty mogą być składane na całość zadania lub poszczególne roboty.

Ks. Jerzy Rojek
                                                                               ( proboszcz)